הרצאות

“כדי להתכונן באופן הטוב ביותר יש לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי ותיק. הניסיון בעניינים הללו הוא משמעותי ביותר. לעורך דין פלילי ותיק ישנה היכרות מעמיקה עם השאלות שיכולים לשאול חוקרים, עם שיטות חקירה שונות ועם הכנות מן הסוג הזה.”

לירון יפרח

ליטגציה אזרחית וסכסוכים אזרחיים

 בהתנהלות בסכסוכים אזרחיים, רק עורך דין בעל הניסיון והכישורים המתאימים יעזור לך.

משרד עו״ד לירון יפרח מייצג לקוחות בתיקים אזרחיים מורכבים, לרבות סכסוכים כספיים, חוזים, עסקאות וכד׳. עו״ד לירון יפרח מתמחה בהגשת תביעות, ואף מגן על נתבעים, לפי חוק איסור לשון הרע, לרבות קובלנה פלילית.

משרד עורך דין לירון יפרח, עורך דין מומחה במשפט צבאי, עבירות צבא וביטחון, ייצוג משפטי מול כל גורמי האכיפה בישראל.

מהי חקירה במשטרה

החקירה במשטרה היא תהליך יחסית ראשוני בהתמודדות המדינה עם פשעים, כחלק מן המערך של הדין הפלילי הישראלי. במהלך החקירות השונות במשטרה, השוטרים מגבשים תמונה עובדתית וראייתית שקשורה לאופן התרחשות הפשע הנחקר.

בחקירות המשטרתיות ישנן טכניקות שונות שמשתמשים בהם השוטרים על מנת להוציא את המידע שדרוש להם מן הנחקרים, השיטות הללו הן מתוחכמות מאוד וקשורות בין היתר לניסיון רב, לתנאי לחץ בעת החקירה ולכלים פסיכולוגיים שיש לשוטרים.

עם זאת, לנחקר, על מנת לוודא שתהליך החקירה הוא תהליך הוגן, עומדות זכויות רבות במסגרת התהליך הזה. המשמעותית שבהן היא הזכות לעורך דין, עורך הדין פלילי יכול לפקח על שמירה על התקנות השונות, על אורך ועל מהלכה של החקירה.